Tyto stránky vyžadují plug-in Adobe Flash verze 8.

Můžete si jej stáhnout zde

Tyto stránky vyžadují plug-in Adobe Flash verze 8.

Můžete si jej stáhnout zde

Tyto stránky vyžadují plug-in Adobe Flash verze 8.

Můžete si jej stáhnout zde

Doporučujeme

Kila jdou dolů jen tak mimochodem

Kila jdou dolů jen tak mimochodem

Archiv kategorie

Kila jdou dolů jen tak mimochodem…zázraky se dějí!
Metabolic balance® - převratný způsob stravování

Přejete si …
-    Zůstat zdraví a fit pokud možno až do vysokého věku?
-    Posílit energii a vitalitu?
-    Vyřešit trvale problémy s hmotností?
-    Podpořit celkově zdraví? 

-    Metabolic balance neznamená žádné hladovění!
-    Vyzkoušejte chutné a zdravé recepty a kila půjdou dolů jen tak mimochodem!
-    Příroda nám nabízí pravé „tukožrouty a zeštíhlovače“.
-    Využijte tyto léčivé síly! Naučte se, jak uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy.


Program metabolic balance® je komplexní program pro úpravu metabolismu a váhy. Byl vyvinut v Německu na základě dlouholeté spolupráce lékařů, vědeckých pracovníků z oboru výživy a počítačových odborníků. Díky přechodu na zdravou a vyváženou stravu přispívá ke zlepšení zdraví a umožňuje šetrnou úpravu tělesné hmotnosti. Nejde o žádné potravinové doplňky, zázračné pilulky či přísné počítání kalorií. Základ programu metabolic balance® tvoří osobní jídelní plán, který je klientovi sestaven na základě jeho osobních zdravotních údajů a laboratorních parametrů, které jsou u každého člověka velmi odlišné. Zvláště v Německu tento program nyní prožívá obrovský vzestup. Není divu, zaručuje nejen trvalý úbytek váhy, ale i výrazné zlepšení zdravotních (prevence a  odstranění metabolického syndromu, úprava trávení, odstranění alergií, kožních problémů, lymfatických otoků, migrén...)., vyrovnává produkci hormonů (také v menopauze), zvyšuje výkonnost a vitalitu, podporuje zdravý spánek atd.  Je vyhledáván i klienty, kteří chtějí „jen“ trvale zlepšit svůj celkový zdravotní stav nebo kondici. Pokud je to žádoucí, dá se díky této metodě i přibrat.


V programu neexistuje univerzální skladba jídelníčku, která by fungovala u všech, tedy do programu se nelze pustit podle obecných pokynů na vlastní pěst. Poté, co klient obdrží svůj osobní a neopakovatelný jídelní plán, je pod stálou kontrolou svého poradce. Jídelní plán je šitý na míru každého klienta a během života se podstatně nemění, je proto možné se k němu kdykoli vrátit. V praxi to znamená, že už nikdy nebudete vydávat energii ani peníze za další pokusy o zhubnutí – žádné diety, „krabičky“, kurzy, jídelní doplňky, koktejly atd. A protože program metabolic balance® vede nejen k úbytku kil, ale především k výraznému zlepšení zdravotního stavu a posílení imunity, ušetříte nemálo peněz i za léky.


Jak metabolic balance® probíhá?
Nejprve klient absolvuje informační bezplatnou schůzku, na které je podrobně seznámen se základními principy programu. Rozhodne-li se do programu vstoupit, vyplní vstupní dotazník, a absolvuje komplexní tělesnou analýzu, na které si s poradcem stanoví své cíle. Poté absolvuje návštěvu laboratoře za účelem krevního rozboru. Na další schůzce obdrží klient svůj osobní jídelní plán a poradce mu detailně vysvětlí vše, co se plánu a jednotlivých fází programu týká. Očekávat můžete min. 6 schůzek, jejichž náplní je pravidelné vážení na metabolické váze, měření objemů a především zodpovězení všech otázek souvisejících s průběhem programu. Součástí těchto konzultací je odstranění problémů či nejasností, konkrétní možnosti přípravy jídel, návrhy receptů apod. Poradce vlastně naučí klienta „rozumět jídlu“ – tzn. rozumět tomu, které potraviny jsou pro jeho metabolický typ  vhodné a proč jsou pro jeho tělo důležité, nebo které jsou naopak zcela nevhodné. Součástí péče je i tzv. horká linka – možnost konzultací po telefonu či e-mailem.

Čtyři fáze programu

1.    Přípravná fáze
Klient začíná přípravu na změnu látkové výměny 2 denním upraveným jídelníčkem, odlehčením trávicí soustavy a i některou z možností pročištění střev.

2.    Přísná fáze
Během Přísné (tzv. proměňovací) fáze, která trvá nejméně dva týdny, změní klient své stravovací návyky, dodržuje několik jednoduchých pravidel a volí potraviny i jejich množství výlučně z předepsaného jídelníčku. V této fázi dochází k intenzivní regulaci tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu.

3.    Odlehčená fáze
V následné Odlehčené přechodové fázi testuje klient opatrně potraviny, které doposud nebyly na jídelníčku. Při přidávání nových potravin klient sleduje, jak tělo na novou situaci reaguje, zda se tyto změny odrazí na hmotnosti nebo zdravotním stavu.

4.    Udržovací fáze
Udržovací fáze začíná ve chvíli, kdy je klient se svou nově dosaženou hmotnosti a zdravotním stavem spokojen. Tato fáze není časově ohraničená. Dodržování zažitých pravidel a nově získaných stravovacích návyků, uvědomělý výběr potravin a začlenění pohybu do života umožní i nadále trvale udržet dosažené výsledky.
Čím se program metabolic balance® odlišuje od jiných dietních programů?
-    Tento jídelní plán je šitý „na míru“ s ohledem na substance, které v krvi přebývají nebo naopak chybí. Člověk přijímá přesně ty živiny, které jeho tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy.
-    Hubnutí probíhá pouze díky změně jídelníčku, bez hladovek a půstu, počítání kalorií nebo doplňků stravy a léků. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci.
-    Program metabolic balance® vede přímo k intenzivnímu spalování tuků.
-    Přes značnou redukci váhy nedochází k tvorbě kožních záhybů -  chrání se svalová hmota a vazivo, odbourává se jen tuková tkáň a pleť tak zůstává napjatá a krásná.
-    Se známým jo-jo efektem se u této metody nesetkáváme!
-    Nesetkáváme se ani s únavou a podrážděností, často spojenou s dietními programy, naopak pozorujeme nárůst energie a výkonnosti, zlepšuje se i schopnost koncentrace a obnovuje se tělesná i psychická rovnováha.


Cordeus a.s., Centrum trvalého zdraví, Na Dlouhém lánu 11, Praha 6
Tel: +420 251 097 311, 411    info@cordeus.cz     www.cordeus.cz

Zpět  |  Tisk

Komentáře (0)

Nejste přihlášen(a). Přihlaste se

Přidat komentář

Vkládat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Pokud ještě registrován(a) nejste, zaregistrujte se, prosím.

Přihlásit se

Login


Zapomněli jste své heslo?

Zapomněli jste své heslo?

Vyplňte svůj registrovaný e-mail. Heslo Vám bude neprodleně zasláno do Vaší e-mailové schránky.

Password

Novinky

TIENS – Dotek zdraví z čisté přírody
TIENS – Dotek zdraví z čisté přírody

Áčko salon rozšiřuje svoji nabídku o doplňky stravy Tiens založené na čínské medicíně a vyrobené pouze z přírodních produktů.

Systém MFK
Systém MFK

Rádi byste něco udělali pro zlepšení své fyzické i psychické kondice, ale nejste si zcela jistí, co by to mělo být?

 

Romské tance
Romské tance

Po vlně aerobních aktivit, které pronikají do našich pohybových studií z Latinske Ameriky a Karibiku, přichází studio FANatic s novinkou

Salon doma – Krásná v pohodlí domova
Salon doma – Krásná v pohodlí domova

Dokážete si představit, že si v pohodlí domova můžete dopřát vše – a možná ještě více – než v profesionálním kosmetickém salonu? Pokud se chcete cítit jako

 

Tyto stránky vyžadují plug-in Adobe Flash verze 8.

Můžete si jej stáhnout zde

Tyto stránky vyžadují plug-in Adobe Flash verze 8.

Můžete si jej stáhnout zde

E-mail